Web Designer

Wrocław lub Berlin

Twoja Nowa Misja

Poszukujemy Web Designera do pracy nad projektami naszych klientów. Oczekujemy od Ciebie poczucia estetyk oraz praktycznych umiejętności projektowania projektów webowych. Będziesz współpracował między innymi z projektantami, agencjami, scrum masterami, product ownerami nad wyjątkowymi produktami internetowymi, które powstaną dzięki twoim pomysłom.

Twoje Obowiązki

  • Projektowanie i tworzenie wyjątkowych produktów internetowych przy podejściu zorientowanym na użytkownika (w oparciu o badania, dane ilościowe i cele biznesowe).
  • Pracowanie wspólnie z programistami, product ownerami, projektantami itp.
  • Jasne komunikowanie swoich wizji projektowych. Klarowne prezentowanie wizji projektu poprzez prototypy, kompozycje ‘wireframe’ lub przy użyciu innych narzędzi.
  • Tworzenie nowych pomysłów, oraz aktywnie uczestniczenie w kreowaniu produktów.

Wymagania

  • 3+ lata doświadczenia w projektowaniu.
  • Portfolio z projektami.
  • Pragmatyzm.
  • Doświadczenie w pracy w zespole.
  • Poczucie estetyki, znajomość trendów w projektowaniu.
  • Oko do detali: dążenie do dostarczenia doskonałych, funkcjonalnych rozwiązań.
  • Umiejętność przedstawiania swoich pomysłów i decyzji w sposób jasny i klarowny.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Znajomość HTML/CSS/JS
  • Radzenie sobie z konstruktywną krytyką.
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami takimi jak Sketch i pakietem Adobe.
  • Entuzjazm!

Praca u nas / Zespół

Skład każdego z naszych zespołów, w zależności od projektu, waha się od 2 do 10 osób. Istnieje również możliwość zamiany projektów - robimy wszystko, aby uniknąć nudnej rutyny!

Jako część zespołu będziesz mógł podzielić się swoimi pomysłami i mieć współudział w bieżących i nowych projektach. Do wersjonowania zmian używamy systemu kontroli wersji GIT a do koordynacji zadań i projektu korzystamy z Trello oraz PivotalTracker. Do komunikacji wewnątrz firmy chętnie używamy Hangouts oraz Slack.

Wydajne miejsce pracy:

Oprócz pracy w domu lub kawiarni za rogiem, nasze biura oferują różne style pracy, takie jak hack-bary, open space, sale konferencyjne, pojedyncze małe biura (pomieszczenia projektowe), sale projekcyjne, kabiny telefoniczne, wydzieloną część biura jako “strefa ciszy” oraz miejscami wypoczynku z kanapami i sofami​.

Benefity

Wierzymy, że nawet najlepsze benefity nie wygrają z nudną pracą czy okropnymi przełożonymi, dlatego naszym głównym celem jest stworzenie ekscytującego środowiska pracy, pełnego ciekawych projektów i nowoczesnego oprogramowania :)

Jeśli jesteś gotowy przyczynić się do naszego sukcesu, zostaniesz nagrodzony i weźmiesz udział w wynikach naszej pracy.

Oferujemy:

  • Stałą umowę o pracę.
  • Luźne godziny pracy.
  • ‘Flat hierarchy’.
  • Możliwość pracy zdalnej lub w jednym z naszych atrakcyjnych biur - w Berlinie lub Wrocławiu.
  • Darmowe kursy językowe (niemiecki i angielski).
  • Hojne planowanie wakacji.
  • Cotygodniowe śniadania i obiady.
  • Kuchnia w biurze do dyspozycji.
  • Darmowe książki.
  • Darmowe owoce i napoje oraz przyzwoity włoski ekspres do kawy.
  • Regularne firmowe imprezy.
  • Nielimitowane rozgrywki w piłkarzyki oraz ping ponga.
  • Studentom oferujemy pełną elastyczność - twoja nauka jest również naszym priorytetem.
  • Najnowszy MacBook Pro oraz iPhone.

Job Vacancies: Wroclaw or Berlin

Account Manager                                                                                                    German

Polski | English

Ruby on Rails Developer (Junior & Senior)

JavaScript Developer (Junior & Senior)

Full Stack DevOps Engineer

Working student or part-time employee at the reception
German

Working student for software developing
German

Internship in software developing and project work
German

Apprenticeship as a IT-specialist for application development
German

College Graduates & Trainees

If you are interested send us your documents as an application via PDF using our form.

Your Contact

Erika Schaknowski
Human Ressources

Infopark AG
Kitzingstraße 15
12277 Berlin

Tel.: +49 30 747-993-0